Barcelona’da Xavi’nin Arda Güler pişmanlığı! El Clasico’da Ancelotti’ye bizzat söyledi

Sezon başında büyük umutlarla Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olan milli futbolcu Arda Güler istediği süreleri bulmakta zorlanıyor.

Real Madrid’in Barcelona’yı 3-2 mağlup ettiği El Clasico’da da Ancelotti, Arda Güler’e forma vermezken dikkat çeken bir olay ortaya çıktı.

REAL MADRİD’İ TERCİH ETMİŞTİ

Fenerbahçe’de gösterdiği performans ile Avrupa devlerini peşine takan Arda Güler için Real Madrid ve Barcelona transfer yarışına girmişti.

O dönem Barcelona’ya transfer olmaya çok yaklaşan Milli yıldız tercihini Real Madrid’den yana kullanmıştı.

ANCELOTTİ İLE XAVİ KONUŞMASI

Mücadelede Xavi ile Ancelotti’nin bir süre kendi aralarında sohbet ettiği görüntülenirken konuşulanlar merak konusu olmuştu. İkili arasında konuşılanlar ortaya çıktı.

ANCELOTTİ’YE BİZZAT SÖYLEDİ

Defanca Central’de yer alan habere göre geçtiğimiz gün oynanan El Clasico sonrası Ancelotti’nin yanına giden Xavi, Arda Güler pişmanlığını şu sözlerle dile getirdi:

Arda Güler bizde olsaydı muhtemelen sürekli oynardı, Madrid’de ise o kadar çok üst düzey oyuncunuz var ki…

EL CLASICO SONRASI SEVİNÇ GÖSTERİLERİNE KATILMADI

Carlo Ancelotti, Barcelona karşısında Arda Güler’e forma şansı vermedi. Milli futbolcunun maç sonrası arkadaşlarıyla sevinç gösterilerine katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

ANCELOTTI: ARDA SÜRE BULACAK

Barcelona maçının ardından Arda Güler’in takım arkadaşlarıyla sevinç gösterilerine katılmadığı sorulan Carlo Ancelotti, “Görmedim. Bir şey söyleyemem. Ekibimle birlikte her şeyi değerlendireceğiz. Önümüzdeki birkaç maçta istediği dakikaları alacaktır.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x